Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

KTO LUBI KWAŚNE ŻELKI? ;), CZYLI ZACZYTANE REKINY

Czekali i w końcu udało się!
Szósty sezon działalności Rekinów Dziewiątki jest faktem.

W siedzibie Koła PZW Azoty z K-Koźla zainaugurowano w zajmujący i interesujący sposób kolejny etap wędkarskiej przygody dzieci w dwóch województw: opolskiego i śląskiego. (Cieszy nas rosnąca popularność i zaufanie, jakim nas obdarzacie!)

 

Spotkanie na Zaczytanej Ławeczce https://www.facebook.com/mbpkk/.

Dzieci odkryły w tajemniczej szafie pisma wędkarskie i wzięły udział w plenerowych zajęciach, prezentując to, co według nich - w danym piśmie - warte było uwagi: a to oczy turbota czy flądry, „wyginam śmiało ciało”, czyli wygibasy przy zarzucaniu wędki, efekty produkcji z karpiowej kuchni, karpiowe wyniki Karola Wiatrowskiego (serdecznie pozdrawiam :) ), czy wygląd rekordowych leszczy i tołpyg. Pisma przy Zaczytanej Ławeczce zostały, może ktoś połknie wędkarskiego bakcyla.

 

Wędkarska potyczka Rekinów.

Dwie drużyny, dwa składy. Ukryte części zestawów. Wspólna praca i wyniki. Nauka nie poszła w las i obie grupy zadaniu podołały. W niewielkiej różnicy czasu bezbłędnie wykonały wszystkie czynności: pełne zestawy zostały zbudowane, kołowrotki zamontowane perfekcyjne, haczyki, spławiki i obciążenie znalazły się na swoich miejscach. Nic, tylko się cieszyć! Brawo Rekiny.

 

 

Kwaśne żelki :)

Wszyscy się wyginali, wciągali powietrze, przełykali ślinę, na samą myśl o cytrynie… :)

Nie od dziś wiadomo, że wśród Rekinów są amatorzy niecodziennych łakoci ;). (Świetnie było powrócić między Was). Szczególnie witamy nowych uczestników: Magdę i Piotrusia – cudnie, że jesteście z nami!

 

Plany

W tym roku (oprócz wędkowania :) ) sięgamy po zupełnie nowe rzeczy: rodzinne, weekendowe kino wędkarskie w siedzibie Koła, wspólne kucharzenie, wędkarską wycieczkę kawalkadą aut, działania na rzecz naszej wspólnej Ojczyzny (o tym już wkrótce będzie więcej informacji) i wiele innych pomysłów.

Dlaczego? - zapytacie.

Bo wciąż szukać trzeba, bo każdy zasługuje na rozwój, bo świat jest piękny i interesujący.

 

Nowy sezon Rekiny otworzyły z przytupem.

I powiem szczerze – już nie mogłem się doczekać!

 

Z wędkarskim pozdrowieniem: „Wodom cześć”

W. Czapla

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin