Aktualności

Dodatkowe szkolenie dla strażników i kandydatów na strażnikow Społecznej Straży Rybackiej.

Aktualności | 2020-02-08 | Publikujący: Koło PZW Brzeg nr 1

Informujemy, że w dniu 07.03.2020 w siedzibie Okręgu PZW Opole o godz.12:00 odbędzie się szkolenie dotatkowe zakończone egzaminem, strażników i kandydatów na strażników Społecznej Straży Rybackiej.

Zapraszamy osoby chętne do pracy społecznej, gotowe poświęcić swój czas na rzecz ochrony naszych wód, prosimy zgłaszać się po dokładnym przemyśleniu i zdecydowaniu do działań w SSR.

Wymagana znajomość przepisów wędkarskich z ustawy o rybactwie śródlądowym i z zezwolenia Okręgu PZW Opole na 2020rok.

Kandydaci chętni do udziału w szkoleniu, proszeni są o zgłaszanie się do dnia 28.02.2020 w siedzibie Koła PZW Nr 1 Brzeg w poniedzialki lub czwartki od 16.30 do 19.00 lub telefonicznie na nr telefonu 798 752 397. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu i Koła PZW, w którym opłaca się zezwolenie na 2020 rok.

Komendant SSR

Okręgu PZW Opole