Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Inauguracja Okręgowych Zawodów Rzutowych '2020.

 

Pierwsze w tym roku zawody z cyklu Okręgowych Zawodów Rzutowych 2020 odbyły się w dniu 8 lutego w Ozimku. Tradycyjnie już,  zawody te oprócz Okręgowej Komisji Młodzieżowej patronatem objęła Rada Osiedla Ozimek OSM „Przyszłość" w osobie pani kierownik i jednocześnie Przewodniczącej Rady Miasta Ozimek, Aldony Koczur. Można powiedzieć, że Pani Prezes podobnie jak wielu oddanych działaczy młodzieżowych są postaciami od zawsze związanymi z tymi zawodami, zaś „matkowanie" zawodom Pani Kierownik nieprzerwanie trwa już 12 lat. Dziękujemy!

I jeszcze, aby w pełni oddać charakter tych zawodów winni jesteśmy stwierdzenie, że zmieniają się zawodnicy, jedni dorośleją, inni zaczynają swą przygodę sportową, ale podobnie jak doświadczeni działacze tak z tymi zawodami na zawsze jest związana autentyczna, wspaniała atmosfera sportowego święta. Teraz o samych zawodach. Uczestniczyło w nich kilkudziesięciu zawodników w kategoriach od U 12 do 16+. Doświadczona obsługa techniczna pozwoliła na sprawne i płynne przeprowadzenie kompletu konkurencji rzutowych.

W wyniku kilkugodzinnych zmagań zwycięzcami w poszczególnych grupach wiekowych zostali :

U 12 - Łukasz Elias z Koła Krapkowice „Otmęt";

U 14 - Maciej Śliwiński z Koła Olesno Rzemieślnik;

U 16 - Dominik Kostorz z Koła Olesno Rzemieślnik;

16 +  -  Wojciech Osada z Koła Małapanew Ozimek.

 Po podliczeniu punktacji to, na co czekają wszyscy - ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów, medali, dyplomów oraz wspaniałych nagród. Warto tutaj wspomnieć, że zawody te odróżniają się od innych tym, że każdy biorący w nich udział zawodnik jest nagradzany. Nagrody  wręczane  były przez Panią Kierownik Aldonę Koczur, Prezesa Okręgu i zarazem szefa krajowej młodzieżówki Wiesława Misia oraz szefa okręgowej komisji ds. młodzieży Krzysztofa Hładika.

Obiad i wspólne zdjęcie kończą „ozimskie" zmagania. Teraz kolej na Krapkowice, gdzie już w marcu będzie można zdobyć kolejne punkty do końcowej klasyfikacji.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin